Zachodniopomorskie Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych

"Powrót  z  U" w Szczecinie

       Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

71-241 Szczecin,ul. Klonowica 1a 

Masz problem lub pytania zadzwoń do nas! 

tel. 91 48 88 355 lub 519142906  (telefon dostępny w godzinach pracy Poradni)

Nawigacja serwisu
 
 

Serwis internetowy sfinansowano ze środków własnych.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

 
Statystyki serwisu
  • Odwiedzin: 4412
  • Dzisiaj: 171
 

Aktualności

 
Dnia: 2024-04-05 13:34
Zapraszamy do zapoznania się z programem naszego Stowarzyszenia pt:"Program Wzmacniania Rodziny” - współfinansowany z dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego na 2024 rok.

Program stanowi doskonałą ofertę na poziomie profilaktyki selektywnej dla tych rodzin, w których zaistniałe zdarzenia, zaburzone relacje i negatywne zachowania nastolatków rzutują na funkcjonowanie całej rodziny, stwarzając duże ryzyko podejmowania przez dzieci zachowań ryzykownych i problemowych, zwłaszcza w obszarze sięgania po środki zmieniające świadomość. Jednak w programie mogą wziąć udział także rodziny, w których nie występują trudności w komunikacji, relacji, rodzic – dziecko − rodzina czy zachowania ryzykowne dzieci. Wówczas to uczestnictwo w programie pozwala na pogłębienie, umiejętności wychowawczych rodziców, umiejętności życiowych u dzieci, a przede wszystkim więzi w rodzinie (profilaktyka uniwersalna).

 

Wszystkie działania w Programie są bezpłatne dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego i umowie nr. WSS/23/2024 zawartej 05.04.2024!

Nasze artykuły