Zachodniopomorskie Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych

"Powrót  z  U" w Szczecinie

       Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

71-241 Szczecin,ul. Klonowica 1a 

Masz problem lub pytania zadzwoń do nas! 

tel. 91 48 88 355 lub 519142906  (telefon dostępny w godzinach pracy Poradni)

Nawigacja serwisu
 
 

Serwis internetowy sfinansowano ze środków własnych.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

 
Statystyki serwisu
  • Odwiedzin: 4407
  • Dzisiaj: 166
 

ZASADY ZAPISU NA WIZYTY AMBULATORYJNE!

 

Mając na względzie poprawę jakości usług naszej Poradni oraz satysfakcję pacjentów przedstawiamy Państwu zasady obowiązujące w NZOZ PPS „POWRÓT Z U”:

 

 

1. Proces udzielania świadczeń zdrowotnych rozpoczyna się w Rejestracji, gdzie pacjenci zgłaszają się w celu umówienia wizyty u lekarza lub specjalisty psychoterapii uzależnień.

 

 

2. Rejestracja pacjentów odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy poradni na podstawie zgłoszenia:

  • telefonicznego pod numerem telefonu : (91) 48 88 355,  519142906
  • osobistego lub za pośrednictwem członków rodziny w przypadku osób nieletnich

 

3. Podczas rejestracji w każdej dostępnej formie tj. telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem członków rodziny lub osób trzecich,  w pierwszej kolejności proponowany jest najbliższy wolny termin (dzień oraz przewidywana godzina) realizacji świadczenia zdrowotnego.

 

 

4. Po zarejestrowaniu się do specjalisty, pacjent w umówionym dniu i wyznaczonej godzinie zgłasza się do przyjęcia w rejestracji. Po okazaniu dokumentu tożsamości zostaje pokierowany do odpowiedniego gabinetu.

 

 

5. Ustalona godzina wizyty jest jedynie godziną orientacyjną. Ostateczna godzina przyjęcia zależy od ilości i czasu trwania poprzedzających wizyt, co wynika z indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, dlatego w przypadku przesunięcia godziny przyjęć o kolejności wejścia do gabinetu decyduje kolejność zapisu.

 

 

6. W stanach nagłych należy wezwać służby ratunkowe tel. 999 lub 112.

 

 

7. Świadczenia zdrowotne udzielane będą w miarę możliwości w dniu zgłoszenia lub w innym terminie uzgodnionym z pacjentem, według ustalonej kolejności, w dniach i godzinach ich udzielania.

 

 

8. Podczas jednej, wcześniej umówionej wizyty, nie mogą być załatwiane sprawy innych członków rodziny. Wymaga to wcześniejszego zgłoszenia w rejestracji. Lekarz nie może przyjąć pacjenta bez wcześniejszej rejestracji w systemie informatycznym.

Nasze artykuły